A- A A+
Kontrast
Facebook

MEDtube

29.03.2021 roku nawiązaliśmy współpracę z platformą wymiany wiedzy medycznej MEDtube.pl. Na MEDtube znajdziecie bogatą bibliotekę materiałów filmowych i nie tylko z niemalże każdej dziedziny medycyny. Twórcami na MEDtube są medycy a wszystkie treści dostępne na platformie są weryfikowane i utrzymywane z najwyższą jakością. Również i nas nie mogło tam zabraknąć! https://medtube.pl/csm-umed-lodz pod tym linkiem możecie skorzystać z naszych materiałów umieszczonych już na platformie, korzystanie z zasobów jest darmowe jednakże wymaga rejestracji.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu gdyż już niebawem będziemy umieszczać kolejne materiały!

https://medtube.pl/csm-umed-lodz

WirtualnyPacjent.pl

W 2020 roku korzystaliśmy podczas zawodów symulacji medycznej z technologii VR w zakresie symulacji zdarzenia masowego, symulacji BLS oraz ALS wraz z farmakoterapią w rozszerzonej rzeczywistości.

https://www.wirtualnypacjent.pl/

Laerdal 

Laerdal od 2017 roku dostarcza nam symulatory medyczne niskiej, średniej i wysokiej wierności wraz z pełnym wsparciem serwisowym i technicznym. Stale współpracujemy z Laerdal w zakresie pozyskiwania nowych rozwiązań technicznych w symulacji medycznej.https://laerdal.com/pl/

Fantom 

Fantom dostarcza nam trenażery umiejętności manualnych takich jak np. osłuchiwanie klatki piersiowej.

https://www.fantom-fw.pl/